Lokomotywazdrowia.pl
Medyczny internetowy sklep partnerski ZARYS International Group

Medyczny internetowy sklep partnerski ZARYS International Group

28-02-2017

Lokomotywazdrowia.pl to nowy sklep internetowy posiadający w swojej ofercie szeroki asortyment  sprzętu medycznego. Oferta skierowana jest nie tylko do placówek ochrony zdrowia, takich jak gabinety lekarskie czy przychodnie, ale również domowych apteczek Polaków. Klienci znajdą tam specjalnie wyselekcjonowane produkty wielu producentów, dobrane ze względu na jakość, atrakcyjną cenę oraz potrzeby pacjentów.

Firma Cezetel Olsztyn, właściciel sklepu internetowego Lokomotywazdrowia.pl, współpracuje od wielu lat z firmą ZARYS International Group, będąc jej oficjalnym dystrybutorem. Oferta Lokomotywy Zdrowia to wachlarz produktów potrzebnych w jednostkach medycznych od drobnego sprzętu jednorazowego użytku po aparaturę medyczną i meble. W ofercie znajdziemy między innymi produkty, takie jak: rękawice medyczne, materiały dezynfekcyjne, serwety i obłożenia operacyjne, jednorazową odzież medyczną czy narzędzia chirurgiczne.

„Gdy pojawił się pomysł utworzenia nowego sklepu internetowego, nie wyobrażaliśmy sobie, aby nie poprosić o wsparcie ZARYS-u, firmy, której jesteśmy dystrybutorem, a która często wspiera działania promujące swoje produkty. To co przyświecało nam przy tworzeniu Lokomotywy Zdrowia to dbałość by zakupy były szybkie i proste. Nasz sklep jest funkcjonalny i prosty w obsłudze. Zależało nam także na tym aby asortyment był podzielony na przejrzyste kategorie, a opisy produktów wyczerpujące. Ma to pomóc naszym klientom wyszukać wszystko, czego potrzebują. Lokomotywa Zdrowia ma też nowoczesną szatę graficzną i intuicyjny interfejs. Sklep działa również na urządzeniach mobilnych.” – mówi Małgorzata Juszkiewicz, Prezes Zarządu Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa Cezetel Olsztyn.

Obecnie na rynku znajduje się wiele sklepów internetowych z branży medycznej oferujących zróżnicowany asortyment sprzętu medycznego. Lokomotywa Zdrowia wyróżnia się jednak pośród innych podmiotów tym, że kieruje swoją ofertę do szerokiej grupy odbiorców, zarówno profesjonalnych jednostek medycznych, jak również detalistów i pacjentów.

„Przy wsparciu produktów sygnowanych marką ZARYS oraz dostępnych w naszej dystrybucji chcemy, aby w Lokomotywie Zdrowia można było kompleksowo doposażyć nie tylko gabinet lekarski i przychodnię, ale również domową apteczkę. Zwłaszcza mamy na uwadze chorych i pacjentów po zabiegach, operacjach, którzy muszą dokonać zakupu specjalistycznych opatrunków, a nie mogą tego robić w aptekach ze względu na cenę albo po prostu brak dostępności produktów.” - dodaje Paweł Ossowski, Wiceprezes Zarządu ZARYS International Group.

 

ROZKŁAD JAZDY

Kupuj
bezpiecznie

 • Płatność
  kartą, przelewem lub
  za pobraniem
 • Pomoc konsultanta
  pn-pt: 7:30 - 16:30
 • Darmowy transport
  powyżej 500 zł brutto
 • Superszybka dostawa
  nawet w 24h

Szukasz czegoś czego nie ma w lokomotywie?